do ustalenia

Oferta pracy w Anglii dla kobiet pakowanie czekoladek Birmingham od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 31 marca 2015 02:01

Szukamy pakowaczy do pracy w Anglii przy pakowaniu czekolady na magazynie. Oferta z Birmingham aktualna od zaraz dla kobiet bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu czekolady
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Są to prace magazynowe i polegają na pakowaniu czekolad i pralinek. Jest to prosta, powtarzalna praca.

Wymagania:
– dla osób, które mogą sobie pozwolić na pracę po godzinach
– dobre zdrowie, siła fizyczna
– angielski na poziomie komunikatywnym
– osoba zadbana
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre zorganizowanie
– chęć podjęcia pracy powtarzalnej, monotonnej
– praca skierowana jest do kobiet
– możliwość pracowania z grupą ludzi
– umiejętność dostosowania się

Oferujemy:
– pracę od poniedziałku do piątku
– podniesienie swoich kwalifikacji
– wprowadzenie w system działania firmy
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– przejazdy do pracy
– zakwaterowanie
– wypłaty przelewane na konto co 7 dni

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wysłać CV na adres mailowy: praca@financialsolution.pl z tytułem: „Fabryka czekolady”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglii-dla-kobiet-pakowanie-czekolady-bez-doswiadczenia-birmingham/

ID ogłoszenia: 8965519d8a2f3f28

5 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii dla kobiet pakowanie czekoladek Birmingham od zaraz”

  1. Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt. 510078269

  2. Witam,

    czy możliwe jest podjęcie pracy dopiero od samego początku lipca ?Bardzo proszę o odpowiedź.

  3. Praca w fabryce na 7 kwietnia 2015 @ 19:39

    Witam. Byłabym chętna do pracy, lecz dopiero od czerwca, gdyż jestem tegoroczną maturzystką. Bardzo prosze o kontakt poprzez e-mail.

  4. co trzeba aby sie dostac do tej pracy w angli 535502540

  5. jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt