7,40 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz Banbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Banbury
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 28 maja 2015 00:28

Pilnie zatrudnimy magazynierów do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Banbury od zaraz dla komisjonera przy zbieraniu zamówień na magazynie. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Banbury
Wynagrodzenie: 7,40 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
– pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki
– paletowanie paczek i ich zabezpieczanie
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– punktualne stawianie się w pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoby z doświadczeniem będą mile widziane
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– staranność, zorganizowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– pracę na trzy zmiany
– dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy i popołudniami
– pracę w miłej atmosferze
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie CV na maila: swindon@claricoltd.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-komisjonera-na-magazynie-przy-pakowaniu-banbury/

ID ogłoszenia: 19755663f7feef8f

ilość wszystkich wyświetleń: 4231, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz Banbury”

  1. Witam .Jestem zainteresowany . Posiadam uprawnienia na wozki widlowe , kasa fiskalna oraz prawo jazdy kategorii B . Jestem pracowity.
    proszę o kontakt 883137423