6,50 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii na produkcji czekolady Birmingham dla kobiet od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 14:09

Producent czekolady szuka od zaraz kobiet bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Birmingham przy pakowaniu czekolady na linii produkcyjnej. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuje się pakowaniem czekolad przy taśmie produkcyjnej. Zadania są wykonywane w określonym tempie, do którego trzeba się dostosować.

Wymagania:
– zręczność, spostrzegawczość
– osoba energiczna
– chęć podjęcia pracy monotonnej
– bez problemów ze zdrowiem
– angielski na poziomie komunikatywnym
– staranność, zaangażowanie
– zdolność do pracy w grupie osób
– zatrudnienie dla kobiet

Oferujemy:
– wstępne szkolenia wprowadzające
– zapoznanie z polityką firmy
– pracę w przyjaznej atmosferze
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
– wypłaty w systemie tygodniowym
– zakwaterowanie
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń w formie CV na maila: praca@financialsolution.pl z dopiskiem: „Fabryka czekolady”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-birmingham-produkcja-czekolady-dla-kobiet-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 13055337658bc1ed

5 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii na produkcji czekolady Birmingham dla kobiet od zaraz”

  1. Witam!
    Mam prawie 19 lat w tym roku skonczylam liceum. Jestem osoba o duzej sprawnosci fizycznej ,jestem zdrowa.Chetnie podejme prace w waszej firmie.
    Czekam na odpiwiedz.Pozdrawiam!

  2. Pracowalam w Angli i chetnie podejmie prace w waszej firmie

  3. Pracowalam w Angli i chetnie podejmie prace w waszej firmie.prosze o odp[owiedz

  4. mam doswiadczenie na produkci chtnie bym podiela prace aby zarobictel535502540

  5. Jestem bardzo zainteresowana praca na produkcji i chetnie podejme prace tel786954943