8,20 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu zabawek bez języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 4 września 2016 22:58

Producent plastikowych zabawek dla dzieci z Bradford zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka. Anglia praca na produkcji przy montażu części na okres przynajmniej 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Wakaty: 2
Stawka godzinowa: 8,20 GBP na godzinę brutto
Lokalizacja: Bradford, UK

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się ręcznym montażem kolejnych części do zabawek plastikowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o estetykę wykonanych prac
  • kompletne pakowanie – wraz z instrukcją, dodatkami
  • etykietowanie pudełek
  • foliowanie

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • otwartość
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność minimum na 3 miesiące
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • uczciwe wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia przez agencję na okres 3 miesięcy a przedłużenia u pracodawcy na czas nieokreślony
  • pomoc na miejscu przy formalnościach
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 200 GBP od pary w wynajętym 3 pokojowym mieszkaniu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy przesłać na adres: uk-employment@europe.com

W tytule prosimy wpisać: „produkcja zabawek Bradford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-bez-jezyka-na-produkcji-montazu-zabawek-w-bradford/

ID ogłoszenia: 63957caa07627f17

ilość wszystkich wyświetleń: 1719, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu zabawek bez języka Bradford”

  1. macieklagvia na 19 września 2016 @ 20:39

    witam. jestem zainteresowany praca przy produkcji zabawek. aktualne jeszzcze ?

  2. Również jestem zainteresowany, wraz moją dziewczyną, lecz wpisując adres e-mail na poczcie wyskakuje mi informacja, że jest niepoprawny.