25000 CZK + zakwaterowanie

Oferta pracy w Czechach od zaraz na magazynie z kosmetykami bez języka Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2018 21:43

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Czechach od zaraz na magazynie z kosmetykami. Oferta aktualna od zaraz z Brna dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: od 17 445 CZK do 20 890 CZK netto miesięcznie

Umowa: od 17 września do 22 grudnia 2018

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przygotowywanie artykułów do transportu oraz pakowanie kosmetyków
  • jest to praca stojąca przy taśmie produkcyjnej
  • zmiany po 8 godzin

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w  godzinach nadliczbowych i w weekendy
  • gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w 2-5 osobowych pokojach za darmo
  • darmowe przejazdy
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zatrudnienie tymczasowe
  • przyjemne warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o czeską umowę
  • pełny etat
  • uczciwe zarobki
  • niezbędne szkolenia pracownicze
  • możliwość pracy w parach
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • przejazd z Katowic za darmo

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt z przedstawicielem”

  • Agnieszka Głowacka, mailowo na adres: agnieszka.glowacka@manuvia.com
    Telefonicznie, pod numerem: +48 537905601

źródło: https://manuvia.pl/job/orderpicker-w-brnie/

ID ogłoszenia: 495b900a8a41fb2