10,36/h brutto €

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz Amsterdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 16 września 2019 03:17

Fabryka spożywcza z Amsterdamu zatrudni od zaraz osoby na produkcję sałatek, kanapek, jogurtów. Holandia praca dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego, pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej kanapek

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Termin: od zaraz

Pensja: 10,36 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji kanapek, bagietek, jogurtów oraz sałatek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie półproduktów oraz pakowanie gotowych wyrobów
  • naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Holandii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie i dodatek na wakacje w wysokości 8% dochodów brutto i urlop 10,87% dochodów brutto ( naliczane wyłącznie od godzin podstawowych)
  • legalne warunki zatrudnienia
  • kontrakt holenderski
  • raz na tydzień wypłata pensji na rachunek walutowy w Polsce
  • prosty dostęp do platformy z dokumentami i danymi odnośnie zatrudnienia
  • przejrzyste zatrudnienie i pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • płatne ubezpieczenie i zakwaterowanie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • regularne zjazdy do Polski po 6-8 tygodniach na około 1-2 tygodnie
  • pomoc przy rozliczeniach podatku

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem źródła.

źródło: www.eena.pl/2,19195,oferta-pracy-pracownik-linii-produkcyjnej.html

ID ogłoszenia: 6545d7e018ec4725

ilość wszystkich wyświetleń: 784, dzisiaj: 1