od 9,70 €/h +dodatki

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Oss 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 03:06

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Oss oraz Veghel dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązują stawki wiekowe, osoby 21 lat+ otrzymają stawkę 9,70 euro brutto + dodatki zmianowe i dwie podwyżki stawek o 0,20 euro po 5 tygodniach i 1 tygodniach pracy

Umowa: na 6 tygodni

Obowiązki:

  • do zadań należy manualne pakowanie słodyczy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka obcego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, np. przy wyrobieniu numeru SOFI
  • pensje wypłacane raz w tygodniu na konto
  • zakwaterowanie w cenie maksymalnie 96 euro na tydzień, ubezpieczenie 24,82 euro tygodniowo

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 1205ea5537d1db62