9,79/h €

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 7 maja 2020 03:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce na produkcji kosmetyków w Vlijmen. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Wynagrodzenie: 9,79 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce kremów, żeli pod prysznic, odżywek, szamponów, dezodorantów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac produkcyjnych, polegających na: wykładaniu pustych opakowań na linię, nakładanie nakrętek, naklejanie etykiet
  • do zadań należeć może również kontrola jakości, pakowanie produktów oraz wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco
  • jako iż jest to praca na produkcji kosmetyków na terenie zakładu obowiązuje zakaz noszenia sztucznych rzęs, paznokci, włosów, makijażu, biżuterii, perfumowania się itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • stosowanie się do zasad panujących w zakładzie pracy
  • możliwość pracy również w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • gotowość do pracy w innych zakładach

Oferujemy:

  • holenderską umowę z dostępem do świadczeń
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • atrakcyjne zarobki – prosimy pamiętać, że w przypadku delegowania do innych zakładów pracy, stawka godzinowa nie będzie niższa niż 9,54 euro/h
  • 3 zmianowy system pracy – I od 8 do 16,45, II od 16,45 do 1:30, III od 1,30 do 8:00

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Link do aplikacji: https://link.do/kosmetyki-holandia

źródło: https://tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 3615eb1518ae4c78

ilość wszystkich wyświetleń: 555, dzisiaj: 1