9,87 euro/h

Oferta pracy w Holandii dla par przy pakowaniu kanapek bez języka Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 00:50

Atrakcyjne zatrudnienie od zaraz w Losser przy pakowaniu kanapek. Praca w Holandii dla par z zapewnionym odpłatnie zakwaterowaniem. Oferta bez znajomości języka holenderskiego, pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek i bagietek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Alphen aan den Rijn, Losser – Holandia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,87 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu kanapek, tortilli i bagietek
  • naklejanie etykiet
  • inne prace zlecane przez koordynatora

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie BSN lub gotowość do wyrobienia na miejscu

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową
  • raz na tydzień wypłatę zarobków
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zamieszkanie w cenie 90 euro za tydzień oraz ubezpieczenie za 22,50 euro za tydzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@inperson.pl

Dla chętnych również możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: 324191876

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-pakowaniu-kanapek-i-bagietek-3951442.html

ID ogłoszenia: 8855a5b1d17cf65c