stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez znajomości języka Eindhoven 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 22:00

Firma produkcyjna zatrudni od zaraz pakowaczy bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven na linii produkcyjnej przy pakowaniu sera.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Do zadań mężczyzny należy: przenoszenie ciężkich rzeczy w tym produktów na linie produkcyjną oraz pakowanie produktów do większych kartonów.
Do zadań kobiet należy kontrolowanie jakości produktów oraz pakowanie plastrów sera w pudełka według ustalonej wagi.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– zręczne dłonie
– dobry wzrok
– chęć do nauki
– dokładne wykonywanie zadań
– tylko osoby odpowiedzialne
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– stawki zależne od wieku od 7 do 9,09 euro/h brutto
– w tygodniu zapewniamy do 55 godzin pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– na miejscu pomoc koordynatora
– co tygodniowe wypłaty
– możliwość wyrobienia nadgodzin, za które płacimy 150%

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania telefonicznego pod numer: +34 60-41-78-011 od 8 do 16 godziny.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235f91/

ID ogłoszenia: 19454860ae23c934

32 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez znajomości języka Eindhoven 2015”

  1. Chętny do pracy od zaraz z Gdańska ! tel 513782936 lub email

  2. Witam razem z partnerem jesteśmy zainteresowani oferta pracy jesteśmy odpowiedzialni i zdyscyplinowani bez nałogów gotowi do wyjazdu od stycznia 2015 rok ponieważ w chwili obecnej prowadzę własną działalność którą zamyka w nowym roku pozdrawiamy Grażyna i Daniel tel 724-733-175

  3. Dzień dobry jestem zainteresowany państwa oferta z chęcia podejme prace od zaraz.Pozdrawiam Paweł tel782-085-754

  4. Patryk i Ewelina na 9 grudnia 2014 @ 22:30

    Witam razem z partnerka jestesmy zainteresowoni oferta pracy jestesmy mlodzi szybko sie uczymy i jestesmy gotowi do wyjazdu na poczatku stycznia 2015 rok pozdrawiamy patryk i ewelina tel 726122559

  5. Witam!jestem zainteresowana panstwa oferta od stycznia 2015.prosze o kontakt.pozdrawiam.

  6. witam ja i moja partnerka jestesmy zainteresowani tom ofertom jestesmy odpowiedzialni i bez nalogow prace mozemy podjac od zaraz na dlozszy okres

  7. Witamy,z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy przy produkcji sera.Nie mamy żadnych nałogów jesteśmy punktualne ,chętnie pracujemy w grupie.Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz,posiadamy nr sofii.Pozdrawiamy Grażyna – +48 516 096 515 i Natalia- +48 887 625 528

  8. Paulina Paweł na 11 grudnia 2014 @ 22:38

    WITAM,
    JESTESMY ZAINTERESOWANI PRACA,OBOJE JESTESMY SOLIDNI I PRACOWICI BEZ NAŁOGÓW.SZUKAMY PRACY NAWET I NA STALE
    JA PRACOWAŁAM W NIEMCZECH PRZY ZBIORZE OGORKOW I POMIDOROW,ORAZ ZAJMOWAŁAM SIE SADZENIEM PIELENIEM W TUNELACH(KAPUSTY,SAŁATY).PRACOWALAM TAKZE W SZKLARNI PRZY KWIATACH DONICZKOWYCH,ZAŚ PAWEŁ MOŻNA POWIEDZIEC ZE ZNA SIĘ NA KAZDEJ PRACY.POSIADAMY WŁASNY SAMOCHÓD.TEL 693-685-003

  9. Witam Po wcześniejszej rozmowie tel. jestem gotowy do wyjazdu do pracy w styczniu nadane sofi nr. tel 796144530

  10. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY I ZDECYDOWANY DO PODJĘCIA TEJ PRACY OD ZARAZ MAM 39 LAT RÓWNIERZ NA STAŁE JESTEM ZDROWY BARDZO SPRAWNY I BEZ NAŁOGÓW NIE BOJĘ SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY, POLECAM SWOJĄ OSOBĘ Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA ,PROSZĘ O KONTAKT 512 479 482

  11. Teresa i Fabian na 13 grudnia 2014 @ 15:38

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, możemy podjąć ją od zaraz i też na dłuższy okres czasu. Jesteśmy osobami bez nałogów. Nr tel:884 341 669
    Pozdrawiam

  12. Witam jestem zainteresowany państwa ofertom z checiom podejmę od zaraz prace . Prosze o kontakt 790470171

  13. Witam jestem zainteresowany państwa ofertom prosze o kontakt 790470171

  14. Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą.Dyspozycyjni i zdyscyplinowani. 504252407

  15. Witam.
    Jestem zainteresowana ogłoszeniem
    Jestem miłą ,odpowiedzialną, pracowitą i sumienna osobą bez jakichkolwiek nałogów.
    Bardzo zależy mi na pracy.
    kontakt: zanetalipiec@tlen.pl
    tel : 725 721 534

    Z poważaniem Żaneta Lipiec

  16. Witam,
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy, sumienni i pracowici możemy dojechać własnym samochodem. Bardzo proszę o kontakt 882 020 734

  17. Asia Dawid na 15 grudnia 2014 @ 18:22

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą.Jesteśmy odpowiedzialni i punktualni.Tel.507687485

  18. Jestem zainteresowana pracą przy produkcji szybko się się uczę jestem sumienna i pracowita i gotowa do pracy proszę o kontakt 514797598

  19. Jestem zainteresowana pracą przy produkcji szybko się uczę jestem sumienna i pracowita proszę o kontakt 514797598 pozdrawiam

  20. witam jestem zainteresowany waszą ofertą wyrażam chęć podjęcia pracy od zaraz .kontakt 509988141

  21. wojciech iwinski na 19 grudnia 2014 @ 12:55

    witam jestem zainteresowany ta praca.Prosze o kontakt 889604009

  22. Tomasz Nolbrzak na 20 grudnia 2014 @ 20:24

    Witam,
    Jestem bardzo zainteresowany Waszą ofertą i chęcią podjęcia pracy od zaraz. Sumienny i pracowity tel. 608283038

  23. Witam Jestesmy zainteresowane.695074746

  24. Witam jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą pracy mam 18lat mogę podjąć prace od zaraz jestem pracowity sumienny i szybko się uczę tel.693668434

  25. Paweł i Izabella na 28 grudnia 2014 @ 19:47

    Witamy. Nazywamy się Izabella i Paweł, jesteśmy parą bardzo zainteresowaną pracą w Państwa firmie. Jesteśmy młodzi, pełni wigoru, towarzyscy, szybko się uczymy i chcemy wyjechać do pracy, aby się rozwijać fizycznie jak i intelektualnie, poznać nowych ludzi, jesteśmy gotowi i otwarci na nowe doświadczenia. W Polsce panuje bezrobocie, bardzo mało jest tutaj możliwości dla Nas i dla Naszego dalszego rozwoju. Cechuje Nas motywacja, ogromna chęć pracy, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za siebie jak i za wykonywanie danej pracy. Więc bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie Naszej prośby pracy za granicą oraz o kontakt telefoniczny 570495099, bądź adres e-mail : Izabella2369gmail.com Pozdrawiamy, Paweł i Izabella.

  26. Jestem Zainteresowany tą pracą , posiadam wszystko czego trzeba. Proszę o kontaakt !!

    516 167 668 !

  27. mam silną motywację pracy znakomite zdrowie i nie boję się ciężkiej pracy znam angielski na poziomie podstawowym nie posiadam prawa jazdy proszę o kontakt

  28. Dzień dobry!
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Nie mam nałogów, jestem zdyscyplinowana i szybko się uczę. Mam 27 lat, posiadam prawo jazdy, język angielski na poziomie podstawowym. Proszę o kontakt 796106449.
    dziękuję

  29. witam jestem zainteresowany 512143372 grzegorz

  30. Witam jestem zainteresowana tym ogłoszeniem Pracuje na pakowaniu wędlin
    Proszę o kontak na maila martanadlonek@wp.pl

  31. Witam jesteśmy zainteresowani oferta pracy od zaraz trzy osoby proszę o kontakt Tel 725-241-726

  32. Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą mój nr tel.539715320