1780-1980/mc €

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia w Berlinie przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie solonych przekąsek – paluszków, krakersów, chipsów
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem gotowego produktu

Wymagania:

  • możliwość wykonania płatnych badań w niemieckim sanepidzie
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • solidność, sumienność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro miesięcznie w pokoju 2 osobowym
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 12/Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 4255de81c6b6620c