163,20 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie sera dla par Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:11

Przetwórnia mleczna oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Sandefjord na produkcji przy pakowaniu sera. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sera

Termin: od sierpnia 2016

Liczba wakatów: 4

Miasto: Sandefjord

Zarobki: 163,20 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie
  • pakowanie sera krojonego na tackach zgodnie z zadeklarowaną wagą
  • pracownik będzie wykonywał swoją pracę zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dużą zaletą będzie znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybkim tempie
  • zręczność, dynamiczność, przyjazne nastawienie
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w charakterze pakowacza

Zapewniamy:

  • odpowiednią odzież roboczą oraz jednorazowe rękawiczki, fartuszki, maseczki i czepki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracodawca zapewnia tanie zamieszkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: produksjonsarbeider/40

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-sandefjord/

ID ogłoszenia: 82157993db9a881a