8,50 - 9,50 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka pakowanie lodów dla par Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 00:51

Oferta aktualnej od zaraz, tymczasowej pracy w Anglii dla par na produkcji przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie z Nottingham dla osób bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie obowiązuje do końca czerwca 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – pakowacz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 8,50 do 9,50 GBP na godzinę pracy

Miasto: Nottingham, Anglia

Zatrudnienie: od zaraz do końca czerwca 2018

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych (ok 2-4 stopni Celsjusza) na produkcji lodów oraz deserów lodowych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań powtarzalnych w pozycji stojącej
  • głównym zadaniem będzie pakowanie gotowego produktu i kontrolowanie jego jakości

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie około 45 GBP na tydzień
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i umowę zgodną z brytyjskim prawem pracy
  • zatrudnienie za pośrednictwem brytyjskiej agencji
  • opcja pracy dla par i skorzystania ze wspólnego zakwaterowania w cenie 75 GBP/tydzień
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość kontynuowania zatrudnienia przy innych projektów dla osób które się sprawdzą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii na produkcji spożywczej, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 02/2018″.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-nottingham/

ID ogłoszenia: 7915a770cf0a8d00