7,20-7,80 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii Wellingbrough na magazynie od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wellingbrough
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 01:55

Magazyn z Wellingbrough oferuje zatrudnienie dla Polaków od zaraz przy zbieraniu zamówień. Anglia praca dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Wellingbrough, Anglia, UK

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: od 7,20 do 7,80 GBP za godzinę w zależności od miejsca zatrudnienia i obejmowanego stanowiska

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna związana ze zbieraniem zamówień na magazynie
  • inne zadania również mogą być zlecone
  • pracownik początkowo przechodzi gruntowne szkolenie

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • niewymagane doświadczenie ani żadne uprawnienia
  • gotowość do nauki i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • otwarty umysł
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • szkolenie – tzw. trening wdrażający
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • dobre zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • na miejscu pomoc w dopełnieniu spraw formalnych
  • zarobki za pracę w godzinach nadliczbowych sięgają do 11,70 GBP
  • zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w aplikacji. Wiadomość z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • poznan@transline.co.uk

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka-wellingbrough-uk/

ID ogłoszenia: 261571cf0dfbe05e