do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 00:33

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka na produkcję kanapek w Rotterdamie. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Rotterdam, Zoetermeer, Amersfoort – Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy taśmie produkcyjnej, przy przygotowywaniu kanapek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie składników na kanapkach, pakowanie i naklejanie etykiet
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłatę pensji
  • wsparcie rezydenta przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejazdy do pracy rowerem albo samochodem firmowym
  • zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia
  • możliwość organizacji przejazdu kredytowanego
  • opcja podjęcia pracy w Holandii na podstawie umowy polskiej
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zatrudnienie na dłużej
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-produkcji-kanapek-rotterdam-zoetermeer-amersfoort,oferta,7223182

ID ogłoszenia: 4575dda31db9205b

ilość wszystkich wyświetleń: 873, dzisiaj: 1