od 9,85 €/h +dodatki

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie słodyczy od zaraz w Oss 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 03:10

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Holandii dla zainteresowanych pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz oferta z Oss przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie zapewnia na miejscu odpłatnie pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Termin: od zaraz

Lokalizacje: Oss, Veghel – Holandia

Pensja: dla osób 21+ podstawowa stawka godzinowa to 9,85 euro brutto, obowiązują dodatki zmianowe – I zmiana 105%, II zmiana 115%, III zmiana 128% oraz podwyżki ze stażem pracy – po 5 tygodniach +0,20€/h, po 10 tygodniach kolejna podwyżka o 0,20€/h

Umowa: 6 tygodni z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • łatwa praca przy ręcznym pakowaniu różnego rodzaju słodyczy

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia 0 wsparcie przy wyrobieniu numeru SOFI
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • opcja podjęcia zatrudnienia długotrwałego
  • ubezpieczenie w cenie 24,82 €/tydzień
  • pensja wypłacana terminowo w formie tygodniówek

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 4945f42f8ba07069