do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 25 grudnia 2016 20:30

Hurtownia z akcesoriami dla zwierząt oferuje pracę w Holandii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień na magazynie. Zatrudnienie w Tilburgu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Tilburg, Holandia
Pensja: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni artykułów zwierzęcych jako order picker
  • głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • pracownik będzie zajmował się również rozładunkiem i załadunkiem
  • zadania wykonywane będą z użyciem wózka sterowanego elektrycznie

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w Holandii
  • pracę od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę poniższą:

  • d.grzywna@pran.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-tilburg/

ID ogłoszenia: 743585b0fe58d9a6