9,44 €/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Opublikowany: 14 listopada 2019 03:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Harderwijk dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,44 euro brutto na godzinę pracy – brak stawek wiekowych

Miejsce zatrudnienia: Harderwijk, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji ciastek
  • praca na różnych stanowiskach, w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • obowiązkiem może być pakowanie, czyszczenie, sortowanie oraz przygotowywanie produktów do wysyłki

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • solidność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • gwarancja godzin
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • system trójzmianowy 1 zmiana od 6 do 14, 2 zmiana od 14 do 22 i 3 zmiana od 22 do 6
  • opcja pobierania zaliczek
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na legalnej umowie o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 50 euro tygodniowo od osoby

Aplikacja:
Prosimy o rejestrację poprzez formularz dostępny na stronie:

www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dostępny jest również kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 730 071 404
  • +48 575 835 333
  • +48 662 372 123

źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-produkcji-ciastek-od-zaraz-w-harderwijk-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 9055dcb2b8f7af30

ilość wszystkich wyświetleń: 654, dzisiaj: 1