do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii Tilburg na magazynie art. dla zwierząt od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 30 maja 2016 04:22

Hurtownia z artykułami zoologicznymi z Tilburga zatrudni od zaraz chętnych ze znajomością języka angielskiego na stanowisko magazyniera. Oferta pracy w Holandii dla osób z dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt
  • osoba która będzie zatrudniona przydzielona zostanie do przy załadunku i rozładunku towarów, możliwe inne zadania w innych działach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • możliwość wykonywania różnych zadań – w zależności od potrzeby kierownika
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Order-picker

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • tygodniowo pracownik ma do wypracowania 30 godzin
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na stałe
  • praca w dobrych warunkach – magazyn jest regularnie sprzątany a cały sprzęt jest stosunkowo nowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • rekrutacja@kbti.pl

W nagłówku wiadomości prosimy umieścić: Pracownik magazynu(magazyn sklepu zoologicznego)/Holandia/Tilburg

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-magazynie-sklepu-zoologicznego-tilburg-z-j-angielskim/

ID ogłoszenia: 396574b2a992bfbc