1800-2300 € brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Duisburg
  • Opublikowany: 5 października 2017 06:54

Dam pracę w Niemczech dla Polaków przy montażu na produkcji rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Duisburga od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Pensja: 1800 – 2300 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż rowerów
  • zadania wykonywane są przy taśmie
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie samodzielnym składaniem, lutowaniem, kontrolą jakości oraz pakowaniem

Oczekiwania:

  • punktualność
  • zręczność
  • solidność
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji lub w serwisie rowerowym
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, solidność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia pracownicze
  • możliwość odbycia kursu językowego w niskiej cenie
  • opcja zdobycia doświadczenia w zagranicznej firmie
  • zatrudnienie od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z możliwością przeszkolenia
  • w cenie 250 euro miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „ Niemcy praca na produkcji rowerów, Duisburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-montaz-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 12059d3dc17e5801