1850/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 10 czerwca 2018 22:19

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Dreźnie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza kosmetyków markowych.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wakaty: 3

Zarobki: 1850 euro brutto miesięcznie

Umowa: na okres 3 miesięcy

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • bardzo prosta praca polegająca na pakowaniu i przepakowywaniu perfum w nowe opakowania
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • pracownik po każdej zmianie przechodzi kontrolę rzeczy osobistych oraz przechodzi przez bramki bezpieczeństwa

Oczekiwania:

  • pracę na okres 3 miesięcy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę koordynatora Polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z CV oraz LM, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Drezno 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-perfum-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 7675b1cd9e1f1c6a