134,80 SEK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie mrożonek od zaraz 2017 Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:32

Propozycja zatrudnienia w Lund dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji 2017 dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejscowość: Lund, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 134,80 SEK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie mrożonek – owoców, warzyw, dań gotowych, owoców morza itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych, ważenie, przeprowadzanie kontroli jakości
  • większość zadań wykonywana będzie przy taśmie
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie doświadczenie
  • możliwość pracy przy niskich temperaturach, na hali panuje temperatura ok. -2 stopni Celsjusza
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • samodzielność, spryt

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie an podstawie umowy podpisanej za pośrednictwem agencji z możliwością przedłużenia u szwedzkiego pracodawcy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 3000 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca od zaraz – pakowanie mrożonek, Lund
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 295962109cc7817