134,60 SEK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka produkcja zabawek od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 30 maja 2016 04:27

Producent zabawek z Uppsali zatrudni od zaraz Polaków do pracy w Szwecji przy montażu części na linii produkcyjnej. Oferta dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 134,60 SEK na godzinę brutto

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe polegające na łączeniu części zabawek plastikowych
  • osoba zatrudniona będzie składała elementy ręcznie oraz mechanicznie
  • wszystkie zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • chęć podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • dobre zorganizowanie i punktualność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • przeszkolenie zorganizowane jest na miejscu
  • samodzielne stanowisku
  • możliwe premie i podwyżki
  • pomoc polskiego rezydenta

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 770574b2db823a7e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka produkcja zabawek od zaraz Uppsala”

  1. kirejczyk64 na 30 maja 2016 @ 15:36

    Hej.
    Jestem Polakiem przebywajacym u siostry obywatelki Szwecji w Vxjö.
    Nie znam jezyka szwedzkiego ale bardzo chcialbym zostac tutaj na stale.
    Potrzebujpracoac.Mam 52 lat.Mam ogromne doswiadczenie szczegolnie w branzy budowlanej,okolo 30 lat pracy w Italii,2 sezony w Szwecji.Posiadam numery na legalna prace w Szwecji.
    Prosze o pomoc w zatrudnieniu mnie.
    Pozdrawiam
    Kirejczyk Grzegorz.