18500-23000 SEK/mc

Ogłoszenie pracy w Szwecji dla par od zaraz produkcja kanapek bez języka Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Linköping
  • Opublikowany: 27 maja 2018 21:07

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Linköping od zaraz na produkcji kanapek i wrapów. Oferta pracy w Szwecji dla par bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Wynagrodzenie: miesięcznie od 18500 do 23000 SEK brutto

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Linköping, Szwecja

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym szybkie dania gotowe – kanapki, wrapy, przekąski
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie obsługą, myciem i konserwacją maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie składników, ręczne zwijanie wrapów, pakowanie i dbanie o odpowiednio wysoką jakość

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia zagranicą od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • pracę w Szwecji od zaraz
  • sprawdzonego pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9915b0a91e710de5