do uzgodnienia

Oslo dam pracę w Norwegii na magazynie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 13 marca 2016 20:23

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni spożywczej dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • Prace magazynowe polegające w większości na kompletowaniu zamówień. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie produktów i dbanie o ład. Do zadań należeć będą prace fizyczne polegające na rozładunku towarów na magazynie. Wszelkie zadania będą wykonywane zgodnie z zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie atutem
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej
  • sumienne podchodzenie do zadań
  • zorganizowanie

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • umowę o pracę początkowo na okres próbny
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc w relokacji
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości na adres:
norjobber-as@outlook.com

W nagłówku koniecznie należy wpisać: „ Norwegia praca przy zbieraniu zamówień- magazyn 03/16”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-oslo-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 28356e2dd03c8ba5