12,75/h € brutto

Pakowanie kosmetyków od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2020 02:39

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Hamburgu przy pakowaniu kosmetyków w zestawy promocyjne. Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz zestawów prezentowych z kosmetykami

Rozpoczęcie zatrudnienia: Od zaraz

Umowa: na około 10 tygodni

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,75 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie produktów w zestawy prezentowe
  • aktualnie przygotowywane są komplety z kosmetykami
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przepakowywanie zestawów niesprzedanych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zręczność
  • wysoka motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę w systemie zmianowym
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na okres 10 tygodni
  • możliwość podjęcia pracy przy innych zleceniach po zakończeniu umowy
  • świadczenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pokojach 2 osobowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: pakowanie kosmetyków, Hamburg 02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-promocyjnych-hamburg/

ID ogłoszenia: 2645e524cfd5673c