11,84-14,84/h brutto

Pakowanie lodów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:23

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie 2018 w zakładzie produkcyjnym z Hanoweru dla osób bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy w zależności od stopnia znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu lodów
  • pracownik ręcznie zdejmuje z linii lody w kubeczkach oraz na patykach oraz wizualnie przeprowadza kontrolę jakości a następnie pakuje do kartonów lub odstawia do maszynowego zapakowania
  • inne obowiązki w zależności od zlecenia

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie
  • brak nałogów
  • punktualne stawianie się w pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy obowiązującej od zaraz do końca czerwca 2018
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • sprawdzonego pracodawcę
  • terminowe wypłacanie pensji
  • system zmianowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne w pokoju 2 osobowym za 150 euro miesięcznie lub jednoosobowym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie lodów, Hanower” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres podany poniżej:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lodow-hanower/

ID ogłoszenia: 2455a554096a3f7d

1 odpowiedź na “Pakowanie lodów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Hanower 2018”

  1. prosze o kontakt: gromkuba@gmail.com lub ola.urban35@interia.pl