8,70

Pakowanie sałatek – dam pracę w Holandii Noordwijkerhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Opublikowany: 3 października 2015 23:27

Firma produkcyjna z Noordwijkerhout poszukuje pakowaczy do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek. Oczekiwana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii przy pakowaniu sałatek

Miejsce pracy: Holandia, Noordwijkerhout
Nr referencyjny: 9154

Obowiązki:
Prace związane z pakowaniem sałatek

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie 8,70 euro brutto/h
Zakwaterowanie
Transport do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres email rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Noordwijkerhout

ID ogłoszenia: 684560e7e2773ae9

ilość wszystkich wyświetleń: 2494, dzisiaj: 1