156 NOK brutto/h

Pakowanie słodyczy bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: ok. 6 tygodni
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:42

Oferujemy pracę w Norwegii na okres 6 tygodni dla Polaków przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miasto: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa 156 NOK brutto
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start od 6 marca 2017
Czas trwania umowy: ok. 6 tygodni
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się przepakowaniem słodyczy z opakowań zbiorczych w mniejsze paczki
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn do pakowania oraz ważenia

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • dyspozycyjność na 6 tygodni
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, otwartość, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • brak nałogów
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • dobre zamieszkanie w pensjonacie za 50 NOK od osoby na dzień – zakwaterowanie częściowo jest opłacone przez pracodawcę
  • zatrudnienie na 6 tygodni
  • bardzo dobre warunki o pomoc w szybkim rozliczeniu podatku po zakończeniu współpracy
  • wyżywienie możliwe jest do wykupienia w cenie 100 NOK za dobę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/005/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-w-oslo-2017/

ID ogłoszenia: 60358acdcd4f3d5f

8 komentarzy na “Pakowanie słodyczy bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo”

  1. Katarzyna Nowak na 23 lutego 2017 @ 11:15

    Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem. E-mail z moim CV nie dochodzi na podaną powyżej skrzynkę pocztową. Proszę o kontakt : biuro@firmanova.eu

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą, nie moge wysłac e-maila. Proszę o kontakt : jurexjxj@wp.pl

  3. Elzbieta08 na 1 marca 2017 @ 22:46

    Witam
    jestem zainteresowana tą pracą od zaraz ale e-mail z moim CV nie dochodzi
    na podany adres. Proszę o kontakt na :elba74@go2.pl

  4. Witam
    Para jest zainteresowana ofertą pracy.Proszę o kontakt anna7511@wp.pl

  5. Marcinek pietraszko na 3 marca 2017 @ 12:45

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem pracy. Proszę o kontakt na nr. Telefonu 512507832

  6. Witam.

    Zainteresowany jestem ofertą

    Spełniam warunki

    Posiadam doświadczenie w takich pracach.

    J.angielski-komunikatywny

    nnn@op.pl

    Robert

  7. achromatopsja na 13 marca 2017 @ 15:24

    Witam serdecznie,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Spełniam wymagane oczekiwania.
    Proszę o kontakt: achromatosja7@gmail.com

    Pozdrawiam serdecznie
    Justyna Kisielewska

  8. Witam zainteresowany bym był wraz z żoną podjęciem pracy przez Państwa agencję. Posiadamy duże doświadczenie w pracy na produkcji .

    Jesteśmy sumienni gotowi do pracy w pełnym wymiarze.

    Prosił bym o kontakt.

    mail : asdasnl@gmail.com