6,70-7,25 GBP/h

Pakowanie słodyczy Bicester ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bicester
  • Znajomość języka: Biegła znajomość języka
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:37

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień na słodycze znanej marki. Ogłoszenie z Bicester na magazynie dla osób bez doświadczenia – pracodawca zapewnia szkolenie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy marki Cadbury

Miasto: Bicester, Anglia

Zarobki: 6,70-7,25 GBP na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie opakowań – odpowiednie złożenie
  • zbieranie zamówień na magazynie
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • pakowanie markowych słodyczy
  • inne prace zlecone przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – zdolność do swobodnej rozmowy
  • chęć do nauki nowych rzeczy i sprawne wdrażanie się w obowiązki
  • zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bez doświadczenia – na miejscu zorganizowane jest szkolenie oraz trening
  • praca zmianowa, możliwość wyboru, tak jak: 1 zmiana w godzinach 6 do 14 oraz popołudniowa od 14 do 22

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • Patrycja: 07971788886
  • Paweł: 7866049020

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-magazynie-spozywczym-zbieranie-zamowien-w-bicester/

ID ogłoszenia: 32156dc4436b2e21

ilość wszystkich wyświetleń: 2381, dzisiaj: 1