164,60 NOK brutto/h

Pakowanie warzyw Moss od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:06

Pilnie poszukujemy osób do pakowania warzyw w zakładzie z Moss. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2017 do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia
Zarobki: 164,60 NOK brutto na godzinę pracy
Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie mycie, sortowanie a także pakowanie warzyw i owoców
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie towaru do wysyłki dla sklepów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • otwartość
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • punktualność oraz spostrzegawczość

Oferujemy:

  • praca na podstawie umowy z agencją pracy na okres 3 miesięcy
  • zaliczka do pobrania już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • opieka zapewniona przez koordynatora polskiego pochodzenia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii już bezpośrednio u pracodawcy’
  • przez pierwsze 3 miesiące zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zapraszamy do wypełniania formularza:

Konieczne jest oznaczenie opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/moss-2017-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-warzyw-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 27658d6f027b385e

6 komentarzy na “Pakowanie warzyw Moss od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka 2017”

  1. piotrek75 na 27 marca 2017 @ 10:01

    Witam mam na imię Piotr właśnie przyleciałem do Norwegi i pilnie potrzebuję pracy.
    Jestem gotowy do podjęcia pracy o zaraz.
    Będę wdzięczny za kontakt.
    tel. 405 79 613
    email lemierz1975@gmail.com

  2. kasiuniaa_29 na 30 marca 2017 @ 16:49

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą.
    Proszę o kontakt
    tel. +48 608354928
    Pozdrawiam

  3. Witam zainteresowany bym był wraz z żoną podjęciem pracy przez Państwa agencję. Posiadamy duże doświadczenie w pracy na produkcji .

    Prosił bym o kontakt.

    mail : asdasnl@gmail.com

  4. Witam.
    Wraz z partnerem jestesmy zainteresowani ofertą pracy.
    Proszę o kontakt : akazmierczak84@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam
    Paulina

  5. Grejsi1987 na 22 kwietnia 2017 @ 13:17

    Witam
    chcę podjąć tą pracę mam doświadczenie na analogicznym stanowisku ponad 5 lat holandia Hessing zapraszam do kontaktu 607185163

  6. ania1987 na 4 maja 2017 @ 20:33

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Proszę o kontakt : annawarcaba@interia.pl