11,11 € brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka pakowanie przekąsek od zaraz w Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 listopada 2022 00:49

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Leerdam dla pakowaczy bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia holenderskie warunki współpracy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 11,11 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował słodkie przekąski zgodnie z zamówieniem;
  • etykietowanie oraz kontrolowanie jakości;
  • przygotowywanie produktów do wysłania.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale ze znajomością angielskiego na poziomie przynajmniej A1;
  • atutem będzie własny dojazd do pracy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zwrot kosztów za dojeżdżanie do pracy;
  • zatrudnienie na trzy zmiany;
  • możliwość otrzymania podwyżki do 12,10 € brutto na godz. przy dłuższej współpracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

martyna.kujawa@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 061 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-holandii-pakowanie-przekasek-od-zaraz-leerdam/

ID ogłoszenia: 89363725f05d6aee