11,41 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz na produkcji ciast bez znajomości języka Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Opublikowany: 3 maja 2019 02:32

Oferta zatrudnienia w fabryce z Nieuwkuijk na produkcji ciastek i babeczek. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na okres minimum 26 tygodni.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Nieuwkuijk, Holandia

Pensja: 11,41 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Minimalne zatrudnienie: 26 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie półproduktów oraz produktów do pieczenia
  • obowiązkiem będzie obsługa pieca oraz wkładanie i wyciąganie blach z ciastkami, babeczkami itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • możliwość pracy zmianowej
  • gotowość do podjęcia długotrwałej współpracy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy przy wysokich temperaturach

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz premie
  • dodatki na wakacje, urlop, za pracę zmianową i w niedziele
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pensję wypłacaną na polskie konto bankowe
  • łatwy dostęp do platformy która umożliwia prostą opcję ściągania dokumentów – Jaaropgraafów, odcinków wypłat itp.
  • legalne warunki zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie
  • pomoc przy rozliczeniach podatkowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.eena.pl/0,18015,oferta-pracy-pracownik-linii-produkcyjnej.html

ID ogłoszenia: 3725ccafa1474296

ilość wszystkich wyświetleń: 1121, dzisiaj: 1