do uzgodnienia

Praca Holandia w Oudenbosch dla kobiet bez języka pakowanie żywności

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudenbosch
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 03:59

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Oudenbosch dla kobiet przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz i sortowacz żywności

Miejsce zatrudnienia: Oudenbosch, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne wykonywane przy linii produkcyjnej
  • sortowanie oraz pakowanie artykułów spożywczych
  • kontrola jakości
  • inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • możliwość podjęcia pracy na okres połowy roku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • ważny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości – cały, nieuszkodzony
  • zorganizowanie, pracowitość, punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • info-flex@wp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/panie-na-produkcje-id341489.html

ID ogłoszenia: 25356ccf671981da