8,63 euro za godz. brutto

Praca Holandia w Waalwijk na produkcji przy sortowaniu warzyw i owoców

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:18

Przetwórnia owoców z Waalwijk poszukuje pracowników na linię produkcyjną. Oferta pracy w Holandii na produkcji przy sortowaniu i pakowaniu owoców oraz warzyw.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: 8,63 euro za godz. brutto
Numer referyncyjny: H/224

Zadania:
Jest to praca produkcyjna i polega na sortowaniu oraz przepakowywaniu produktów. Pracownik będzie również kodować artykuły i przewozić je na magazyn.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej będzie atutem
– znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym jest wymagana
– elastyczność godzinowa
– przestrzeganie zasad firmy
– prawo jazdy na samochód osobowy mile widziane
– zaznajomienie się z przepisami BHP

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracownikom zapewniamy rozwój osobisty
– programy lojalnościowe
– podpisanie umowy na stałą pracę
– przyjazne środowisko

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-linii-produkcyjnej-h224.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234lb1/

ID ogłoszenia: 324547b9af87e8a3