9.49

Praca Niemcy od zaraz pomocnik przy sortowaniu bez znajomości języka niemieckiego, Grettstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Grettstadt
  • Opublikowany: 2 września 2018 18:39

Firma z miejscowości Grettstadt poszukuje od zaraz pomocników do fizycznej pracy w Niemczech również bez znajomości języka przy sortowaniu skrzynek logistycznych.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

POMOCNIK/ SORTOWANIE TOWARU – bez znajomości j. niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy, Grettstadt

Twoje zadania:

OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

obsługa maszyny myjącej plastikowe skrzynki logistyczne
układanie skrzynek na taśmie i na paletach
sprawdzanie stanu technicznego skrzynek
praca w tempie w celu umycia przewidzianej ilości skrzynek – jedną maszynę obsługuje od 4 do 8 osób i jako team należy wywiązać się z wyznaczonych celów
KOMISJONOWANIE I SORTOWANIE

(ręczne lub zautomatyzowane)

wyszukiwanie towarów wg podanego klucza (skaner)
transport wewnętrzny palet
kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki – według informacji wyświetlanych na ekranie komputera
zbieranie zamówień za pomocą skanera
rozładunek / załadunek towaru (ok. 1-30 kg)
przygotowywanie paczek do wysyłki
dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Dołącz do nas, jeśli:

masz doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych
masz własny samochód na wyjazd (lub jeśli chcesz wyjechać w parze min. 1 samochód na dwie osoby) – warunek konieczny!
jesteś gotowa/y do podjęcia pracy na terenie Niemiec w jednej z lokalizacji: Schwerte, Schweinfurt, Norymberga, Empfingen, Langenau
posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to atutem
jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania

A w zamian otrzymasz:

stawkę godzinową 9,49 brutto oraz premię dzienną 7 euro netto
pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli świadczenie rodzinne po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)
terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny
zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu
pracę na stałe, niezależną od sezonowości

Prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem portalu

Kontakt: 503934105

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym https://mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.
Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”

ID ogłoszenia: 595b8917a800b06

ilość wszystkich wyświetleń: 1076, dzisiaj: 1