160-180/h NOK

Praca Norwegia od zaraz dla par na produkcji kosmetyków bez języka Bærum 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bærum
  • Opublikowany: 19 marca 2020 03:39

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bærum dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Bærum, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • proste prace w pełni zautomatyzowanej i bezpiecznej fabryce na produkcji kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o wysoką jakość, obsługa urządzeń produkcyjnych, wykonywanie prostej pracy na linii produkcyjnej, pilnowanie ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie zmianowym
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt mailowy, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pr/03/20

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-dla-par-baerum/

ID ogłoszenia: 8815e70bb7caf12d