176 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz na produkcji karmy bez znajomości języka Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Kopervik
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 00:21

Producent karmy rybnej z Kopervik zatrudni od lipca 2016 pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Stawka godzinowa: 176 NOK brutto

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia

Rozpoczęcie: od lipca 2016

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • przygotowywanie mieszanek przez skrupulatne odmierzanie składników zgodnie z przepisem producenta
  • konieczne będzie przestrzeganie opisu pod względem proporcji i kolejności
  • ustawianie nieskomplikowanej maszyny produkcyjnej służącej do granulacji
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowej karmy
  • utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • umiejętność przeliczania a także znajomość jednostek miar i wag
  • wysoka sprawność fizyczna – brak problemów z wykonywaniem pracy fizycznej
  • dyspozycyjność od lipca przez najbliższe 3 miesiące
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • umowa o pracę podpisana bez pośredników – bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • zapewnione bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • przeszkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP
  • pokrycie 50% kosztów zakwaterowania które organizowane jest na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów oraz założeniem konta w banku
  • zatrudnienie od lipca 2016

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV w języku angielskim na poniżej podany adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produksjonsarbeider/07/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-karmy-paszy-dla-ryb-bez-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 7445772d761e97f1

2 Odpowiedzi na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji karmy bez znajomości języka Kopervik”

  1. maniulek997 na 4 lipca 2016 @ 22:12

    Witam jestem zaintereoswany powyższą ofertą. Jestem dostępny od zaraz na czas nieokreślony.
    Kontakt tel: +48 506 524 787

  2. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy mozliwy wyjazd od zaraz mój nr to 887372968