166-177 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka 2019 Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 27 maja 2019 03:31

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Sarpsborg przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Pensja: 166 do 177 NOK na godzinę pracy – stawka zależna od doświadczenia, znajomości języków i umiejętności

Start: pilny

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony w zakładzie mięsnym, a zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie plastrów wędlin na tackę plastikową
  • konieczne jest przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów, odpowiednie układanie, obsługiwanie maszyn oraz dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość zasad HACCP oraz BHP do pracy z żywnością
  • elastyczność
  • dostępność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • początkowo umowę na 3 miesiące ale dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu w cenie 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wypełnianie formularza, dostępnego na poniższej stronie:

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-sarpsborg-2019/

ID ogłoszenia: 6435cea65b5cb067