9 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 04:56

Pilnie szukamy osoby na magazyn hurtowni z zabawkami w Sheffield przy zbieraniu zamówień. Tymczasowa praca w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Sheffield, Anglia

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 9 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na magazynie zabawek w okresie przedświątecznym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace fizyczne, np: rozładunek dostaw, rozlokowywanie asortymentu w odpowiednie miejsca na regałach, zbieranie zamówień oraz przygotowanie ich do wysyłki

Oczekiwania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i na zmianie nocnej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do szybkiego uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • za 70 GBP tygodniowo zapewnione jest zamieszkanie na miejscu
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień przelewem na konto

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

W nagłówku prosimy wpisać: „magazyn Sheffield 10/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-zabawek-od-zaraz-w-sheffield/

ID ogłoszenia: 58958236040507d3