155 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz Oslo na produkcji czekolady bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 19 października 2017 03:54

Fabryka z Oslo zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka na produkcję czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie innych pracowników przy wykonywaniu codziennych prac
  • do zadań należeć będzie samodzielne przygotowywanie składników, pakowanie gotowego produktu, obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn oraz ich mycie i konserwacja
  • niektóre prace wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • możliwość zostawania po godzinach
  • mile widziana znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • posiadanie doświadczenie
  • przyjazne nastawienie oraz wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy
  • możliwość przedłużenia umowy wyłączenie dla osób które się sprawdzą już bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • terminowe wypłacanie należności
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • płatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie – wyłącznie na czas pierwszej umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • ArbeidNyheter@consultant.com z załączeniem CV

Konieczne jest zatytułowane wiadomości następująco: ArbeidNyheter@consultant.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-oslo/

ID ogłoszenia: 11559e63b595251a

ilość wszystkich wyświetleń: 1817, dzisiaj: 1