1680 euro brutto/mc + premie

Produkcja AGD bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 05:37

Producent sprzętu dużego AGD z Düsseldorfu zatrudni od stycznia 2017 pracowników bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy montażu na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Start: od zaraz
Stawka miesięczna: 1680 euro brutto na miesiąc

Zakres zadań:

  • praca manualna przy montażu sprzętu dużego AGD
  • obowiązkiem pracownika będzie składanie części na jednym z etapów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • bardzo dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 250 euro od osoby miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie od zaraz
  • świadczenia socjalne
  • do dyspozycji pracowników kantynę wraz z automatami na napojami i drobnymi przekąskami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-produkcja-agd-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 61858645568b648e

ilość wszystkich wyświetleń: 1852, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Produkcja AGD bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf”

  1. b-bakalarczyk@1592 na 4 stycznia 2017 @ 13:53

    Witam nie mam pewności czy moja wiadomość doszła jestem bardzo zainteresowany pracą w branży sprzętu AGD o to mój numer kontaktowy 515-972-354 pozdrawiam

  2. Grzeber@poczta.pl na 6 stycznia 2017 @ 14:09

    Witam nazywam się Grzegorz mam 32lata i jestem zaintetesowany waszą ofertą pracy proszę o kontakt na
    grzber@poczta.pl dziękuje i pozdrawiam