7,30 GBP/h

Produkcja ciastek od zaraz dam pracę w Anglii dla par przy pakowaniu Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 22:10

Fabryka zajmująca się produkcją kruchych ciastek pilnie poszukuje pracowników na stanowisko pakowaczy. Oferta pracy w Anglii dla par przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: pilnie – praca od zaraz

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 7,30 GBP brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Obowiązkiem będzie pakowanie ciastek,w tym celu konieczna jest obsługa maszyny paczkującej i taśmy produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie układać ciasta w odpowiedni sposób i umieszczać je w maszynie pakującej.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność do pilnego wyjazdu
  • możliwość wyjechania na 3 miesiące
  • zaangażowanie, komunikatywność, miła aparycja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość zasad HACCP

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony – 3 miesiące
  • praca legalna na brytyjskich warunkach
  • umowa o pracę zawarta poprzez agencję pracy
  • zorganizowane zamieszkanie płatne – 90 GBP/tydzień
  • pomoc we wszelkich problematycznych kwestiach
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zapraszamy do pilnej aplikacji.
Wiadomość zatytułowaną:„produkcja ciastek Londyn 02/2015” należy przesłać na adres: uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-na-produkcji-dla-par-londyn-2015/

ID ogłoszenia: 67254de20bd7198d

ilość wszystkich wyświetleń: 7734, dzisiaj: 1

9 komentarzy na “Produkcja ciastek od zaraz dam pracę w Anglii dla par przy pakowaniu Londyn”

  1. Witam !
    Wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta prosimy o kontakt
    797965605

  2. dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą wyjazd za granicę mam 20 lat i mam na imię Piotrek

  3. Witamy, jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i prosimy o kontakt.

  4. Witam. Jestesmy zainteresowani panstwa oferta mamy po 26 lat tel 603662521

  5. Wraz Z Kolegą jestesmy zainteresowani ofertą pracy tel .797594196

  6. Jesteśmy małżeństwem po 40,dyspozycyjnym i pracowitym zainteresowanym pracą nr kon 662-511-734

  7. Ania i Marcin na 26 lutego 2015 @ 10:16

    Witam mam na imię Anna i jestem zainteresowana wraz z chłopakiem na państwa ogłoszeniem. Jesteśmy młodą energiczną parą mamy po 24 lata czekamy na państwa odpowiedz pod numerem telefonu 788768453. Dziękuje

  8. Witam jestem zainteresowany praca jestem mlody silne bez nalogow pracowity i gotow do wyjazdu prosze o kontakt 697847702

  9. Proszę o kontakt 508352916
    4 lata pracowałem w nl na produkcji i bylem tez operatorem maszyn