173 NOK brutto/h

Przy pakowaniu kosmetyków od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 listopada 2020 05:31

Zatrudnienie dla Polaków w Sandefjord bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca, gdzie zadaniem będzie pakowanie kosmetyków do kartonowych opakowań;
  • pracownik będzie przeprowadzał szybką wizualną kontrolę jakości produktów, a także wkładał kosmetyki do pudełek oraz zamykał je.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zmotywowanie;
  • zwinność;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc;
  • pakiet startowy, czyli kartę do telefonu z Internetem, słowniczek oraz poszewkę na pościel;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku.

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: palitelig@fastmail.com z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk09/011/2020

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-sandefjord/

ID ogłoszenia: 9395fa55e31de444