9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Stuttgart ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie lodów od czerwca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2016
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:43

Producent lodów w Stuttgarcie posiada wolne wakaty na stanowisko pakowacza. Niemcy praca tymczasowa przy pakowaniu wyrobów. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie umowy: od czerwca 2016

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • powtarzalna i monotonna praca polegająca na pakowaniu lodów przy taśmie produkcyjnej
  • nadzór nad jakością
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • wywiązywanie się z zadań
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej aczkolwiek w szybkim tempie

Oferujemy:

  • wsparcie zapewnione przez koordynatora polskiego pochodzenia
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość wykonywana zadań zespołowo lub w parach
  • pracę od czerwca do końca sierpnia 2016
  • bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Tymczasowa praca w Niemczech pakowanie lodów 06.2016” należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-czerwca-2016-praca-niemcy-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 906574d3913abd34

ilość wszystkich wyświetleń: 1825, dzisiaj: 1