19600 SEK za miesiąc

Szwecja praca od zaraz bez znajomości języka produkcja przynęt 2015 Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Długość umowy: marzec 2015
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 01:04

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Szwecji w miejscowości Malmö. Oferta na rok 2014-2015 na produkcji woblerów bez znajomości języka. Pracodawca nie wymaga od kandydatów doświadczenia w danej branży.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Malmö
Wynagrodzenie: 19600 SEK za miesiąc

Zadania:
Do głównych zadań pracownika będzie należeć składanie przynęt wędkarskich, a następnie ich malowanie. Zatrudniony zobowiązany jest również do kontrolowania wyrobów i pakowanie ich do specjalnie przygotowanych opakowań.

Wymagania:
– sprawne dłonie i dobry wzrok
– kandydat jest zobowiązany do natychmiastowego wyjazdu za granicę
– pozostanie w kraju zatrudnienia do marca 2015 roku
– języka angielski
– wędkarze hobbiści mile widziani

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na 4 miesiące
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– zapewniamy dobre warunki pracownikom
– miejsce zamieszkania odpłatne
– możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: scandiworkers@email.com w tytule proszę wpisać: produkcja przynęt.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-na-produkcji-przynet-od-zaraz-bez-jezyka-malmo/

ID ogłoszenia: 835545bf03ae6148

ilość wszystkich wyświetleń: 12984, dzisiaj: 1

13 komentarzy na “Szwecja praca od zaraz bez znajomości języka produkcja przynęt 2015 Malmö”

  1. Wincenty i Sebastian na 9 listopada 2014 @ 22:51

    witam jestem gotowy na wyjazd wraz z synem Pozdrawiam

  2. Witam
    Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy sam już pracowałem przez 2,5 roku w Niemczech jestem osobą sumienną, zdyscyplinowaną proszę o kontakt tel.533033025

  3. Witam.Jeśli oferta jest nadal aktualna to bardzo prosze o kontakt .Pozdrawiam

  4. Witamy, jesteśmy zainteresowani wyjazdem . Gotowi wyjechać już dziś. Pozdrawiamy

  5. Witam mieszkam w Szwecji niedaleko |Malmo posiadam ID jestem zainteresowana praca od zaraz.

  6. Dzieńdobry, jestem wędkarzem hobbistą, lubię łowić ryby. Jestem zainteresowany tą propozycją, proszę o kontakt 48 883 321 005 . Jestem sumienny i dobrze wykonuje swoją prace.

  7. Witamy z tej strony marta i Konrad jesteśmy zainteresowani ta propozycja pracy prosimy o kontakt do państwa w każdym momencie możemy wyjechać dziękujemy i czekany na odp.

  8. O rybach wiem niewiele , ale kilka lat pracowałem jako servisant RTV ( z wykształcenia jestem elektrykiem ) więc sprawność manualna i wzrok są o.k. , poza tym jestem typem majsterkowicza i radzę sobie nieżle ze wszystkim co mi wpada w ręce , Pzd

  9. Witam , jestem wędkarzem od 20 lat , sam też robię na własny użytek woblery i znam się na korekcji pracy przynęty. w przypadku wolnych miejsc jestem gotów wyjechać od zaraz. Dziękuję i czekam na odpowiedż

  10. Ryszard Wycinka na 3 stycznia 2015 @ 09:55

    Witamy jesteśmy gotowi na wyjazd wraz z kolegą.

  11. witam jestem zainteresowany 512143372 grzegorz

  12. witam. interesuje mnie wasza oferta pracy. prosze o kontakt 661213196. z góry dziekuje za odpowiedz

  13. Witam mam 24 lata ,jestem człowiekiem bez nałogów pilnie podejmę pracę od zaraz gdyż potrzebuję pracy i jestem w trudnej sytuacji mój nr. tel : 537 605 849