7 GBP/h

Aktualna praca w Anglii na magazynie w Hatfield pakowanie od zaraz 2015

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Hatfield
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 02:21

Aktualnie poszukujemy Polaków do fizycznej pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie od zaraz w Hatfield przy pakowaniu artykułów spożywczych w chłodni.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hatfield, UK

Zarobki: 7 GBP/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie chłodniczym. Temperatura która panuje w trakcie pracy to ok 2 stopnie Celsjusza.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie artykułów spożywczych.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka anielskiego
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • preferujemy osoby zainteresowane podjęciem stałej pracy w naszej firmie
  • dobre zorganizowanie
  • zręczność, szybkość

Oferujemy:

  • zatrudnienie zmianowe w systemie 4 na 4
  • zmiany są 12 godzinne
  • pracownik sam wybiera czy chce pracować na zmianie dziennej czy nocnej
  • nocki są płatne w wysokości 7,10 GBP za godzinę
  • praca początkowo na 12 tygodni – jest to forma okresu próbnego a następnie możliwość przejścia na kontrakt

Aplikacja:
Możliwe dwie drogi aplikacji:

  • Mailowo – Claire@metrecruitmentlondon.com
  • Telefonicznie: 0333 344 9100

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-przy-pakowaniu-hatfield/

ID ogłoszenia: 9125595571494f77

1 odpowiedź na “Aktualna praca w Anglii na magazynie w Hatfield pakowanie od zaraz 2015”

  1. Adikaszi na 5 lipca 2015 @ 18:13

    Witam jestem mega zainteresowany jestem zimnolubny , Mój numer el. 500 369 397 , Poszukuje pracy na stałe 🙂 w Anglii