9,60-10,20 GBP/h

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Wolverhampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2019 01:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji detergentów, środków czystości. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Wolverhampton, Anglia

Pensja: 9,60 do 10,20 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym, polegająca na produkcji chemii gospodarczej – tabletek do zmywania, płynów do sprzątania
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn, dbanie o wysoką jakość, pilnowanie porządku itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym czy pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • bardzo dobre zarobki
  • uniform – konieczność posiadania bytów ochronnych z noskiem
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na okres 3 miesięcy w pokojach 2 osobowych
  • wsparcie w zorganizowania zakwaterowania po upłynięciu okresu próbnego
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres dostępny poniżej:

  • smart.work@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: “produkcja Wolverhampton”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-detergentow-fabryka-w-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 5925da333539ace3

ilość wszystkich wyświetleń: 836, dzisiaj: 1