Od 12,00 GBP/h

Anglia praca na produkcji batonów bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 maja 2024 01:30

Bez znajomości języka w fabryce z Nottingham od zaraz możliwa praca w Anglii przy produkcji batonów czekoladowych. Zakwaterowanie odpłatne możliwe będzie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: od około 12,00 GBP/h brutto (do uzgodnienia)

Zadania obejmują:

  • Obsługę maszyn produkcyjnych, które służą do wytwarzania batonów czekoladowych.
  • Nadzór nad procesem produkcji w celu zapewnienia wysokiej jakości wytworzonych produktów.
  • Monitorowanie jakości używanych surowców.
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz komunikacji.
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Zainteresowanie dalszym rozwojem zawodowym w dziedzinie przemysłu spożywczego.
  • Brak jakichkolwiek ograniczeń zdrowotnych uniemożliwiających pracę w sektorze produkcyjnym.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Okazję do stałego zatrudnienia na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, podlegające negocjacjom.
  • Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy, opłacane przez pracodawcę.
  • Szanse na rozwój zawodowy i awans.
  • Przyjazne i dynamiczne otoczenie pracy, sprzyjające efektywnej współpracy.
  • Możliwość pracy w cenionej firmie spożywczej.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem i adaptacją w Anglii.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-batonow-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-nottingham/

ID ogłoszenia: 24366356f911148b