8,50 GBP/h + zakwaterowanie

Anglia praca od zaraz pakowanie słodyczy bez znajomości języka Coventry UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2018 08:08

Pilnie zatrudnimy osobę bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w centrum dystybucyjnym z Coventry. Oferta pracy w Anglii od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Coventry, Anglia

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • praca manualna w szybkim tempie przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i pensje wypłacane raz na tydzień
  • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Coventry 05/2018.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-w-coventry/

ID ogłoszenia: 6965afca143bbd3a